Vår kundtjänst är digital och hanteras av en AI-robot.

Vår kundtjänst är digital och hanteras av en AI-robot.

Här ger vi tips och råd för ett lyckat samtal. Om ditt samtal inte fullföljs korrekt, kontakta din fastighetsvärd på direktnummer.

Hoppa till innehållet

Fastighetsförvaltning

Det här är våra förvaltare, fastighetsvärdar och förvaltningsassistenter.

Kontakta i första hand din fastighetsvärd. Han eller hon är ansvarig för lokalunderhåll och att felanmälningar och andra kundärenden blir åtgärdade. Om du har ett fakturaärende är det förvaltningsassistenten du ska kontakta.

Om du inte vet namnet på den du söker hittar du den informationen här:

Våra lokaler

Vill göra en felanmälan eller beställning? Kontakta vår kundtjänst eller använd vår kundportal:

Kundärenden

Förvaltare

Martin Andersson

Martin Andersson
Förvaltare
08-535 328 77
martin.andersson@husf.se

Jon-Erik Melin

Jon-Erik Melin
Förvaltare
08-535 320 17
jon-erik.melin@husf.se

Angela Blomberg

Angela Blomberg
Förvaltare
08-535 324 87
angela.blomberg@husf.se

Fastighetsvärdar och förvaltningsassistenter

Kenneth Arkrans

Kenneth Arkrans
Fastighetsvärd
08-535 328 51
kenneth.arkrans@husf.se

Susanne Asterdahl

Susanne Asterdahl
Förvaltningsassistent
08-535 322 28
susanne.asterdahl@husf.se

Albera Bartawli

Albera Bartawli
Fastighetsvärd
08-535 324 62
albera.bartawli@husf.se

Ulf Bäckdahl

Ulf Bäckdahl
Fastighetsvärd
08-535 328 32
ulf.backdahl@husf.se

Fredrik Forsberg

Fredrik Forsberg
Fastighetsvärd
08-535 320 18
fredrik.forsberg@husf.se

Helena Hagberg

Helena Hagberg
Förvaltningsassistent
08-535 329 58
helena.hagberg@husf.se

Per-Erik Häggström

Per-Erik Häggström
Fastighetsvärd
08-535 327 06
per-erik.haggstrom@husf.se

Richard Johansson

Richard Johansson
Fastighetsvärd
08-535 328 72
richard.johansson@husf.se

Elisabeth Karlsson

Elisabeth Karlsson
Fastighetsvärd
08-535 320 43
elisabeth.karlsson@husf.se

Jamil Kasselias

Jamil Kasselias
Fastighetsvärd
08-535 329 44
jamil.kasselias@husf.se

Ali Mermer

Ali Mermer
Fastighetsvärd
08-535 328 49
ali.mermer@husf.se

Arne Rimnäs

Arne Rimnäs
Fastighetsvärd
08-535 327 76
arne.rimnas@husf.se

Morgan Schönbeck

Morgan Schönbeck
Fastighetsvärd
08-535 320 19
morgan.schonbeck@husf.se

Gunnar Sätterström

Gunnar Sätterström
Fastighetsvärd
08-535 327 17
gunnar.satterstrom@husf.se

Inger Traav

Inger Traav
Förvaltningsassistent
08-535 326 32
inger.traav@husf.se

Tommy Östermark

Tommy Östermark
Fastighetsvärd
08-535 328 19
tommy.ostermark@husf.se

Publicerad:

Senast uppdaterad: