Alla våra inkommande telefonsamtal hanteras digitalt från och med den 10/2!

Alla våra inkommande telefonsamtal hanteras digitalt från och med den 10/2!

Här kan du läsa mer om hur vår AI-kundtjänst fungerar. Om du behöver komma i kontakt med oss och funktionerna i AI-kundtjänst av någon anledning inte fullföljs korrekt, kontakta din fastighetsvärd. Vi uppdaterar AI:t löpande och det blir mer intelligent allteftersom tiden går.

Hoppa till innehållet

Fastighetsförvaltning

Det här är våra förvaltare, fastighetsvärdar och förvaltningsassistenter.

Kontakta i första hand din fastighetsvärd, som är ansvarig för lokalunderhåll och att felanmälningar och andra kundärenden blir åtgärdade. Om du har ett fakturaärende är det förvaltningsassistenten du ska kontakta.

Vem hos oss är ansvarig för just din lokal?

Via denna länk kan du söka efter våra lokaler i bokstavsordning för att få namn och kontaktuppgifter till  de medarbetare som är ansvariga för just den lokal du är verksam i:

Våra lokaler

Vill göra en felanmälan, beställning eller annat kundärende?

Kundärenden

Förvaltare

Martin Andersson

Martin Andersson
Förvaltare
08-535 328 77
martin.andersson@husf.se

Jon-Erik Melin

Jon-Erik Melin
Förvaltare
08-535 320 17
jon-erik.melin@husf.se

Angela Blomberg

Angela Blomberg
Förvaltare
08-535 324 87
angela.blomberg@husf.se

Fastighetsvärdar och förvaltningsassistenter

Kenneth Arkrans

Kenneth Arkrans
Fastighetsvärd
08-535 328 51
kenneth.arkrans@husf.se

Susanne Asterdahl

Susanne Asterdahl
Förvaltningsassistent
08-535 322 28
susanne.asterdahl@husf.se

Albera Bartawli

Albera Bartawli
Fastighetsvärd
08-535 324 62
albera.bartawli@husf.se

Ulf Bäckdahl

Ulf Bäckdahl
Fastighetsvärd
08-535 328 32
ulf.backdahl@husf.se

Helena Hagberg

Helena Hagberg
Förvaltningsassistent
08-535 329 58
helena.hagberg@husf.se

Per-Erik Häggström

Per-Erik Häggström
Fastighetsvärd
08-535 327 06
per-erik.haggstrom@husf.se

Richard Johansson

Richard Johansson
Fastighetsvärd
08-535 328 72
richard.johansson@husf.se

Elisabeth Karlsson

Elisabeth Karlsson
Fastighetsvärd
08-535 320 43
elisabeth.karlsson@husf.se

Jamil Kasselias

Jamil Kasselias
Fastighetsvärd
08-535 329 44
jamil.kasselias@husf.se

Ali Mermer

Ali Mermer
Fastighetsvärd
08-535 328 49
ali.mermer@husf.se

Arne Rimnäs

Arne Rimnäs
Fastighetsvärd
08-535 327 76
arne.rimnas@husf.se

Morgan Schönbeck

Morgan Schönbeck
Fastighetsvärd
08-535 320 19
morgan.schonbeck@husf.se

Gunnar Sätterström

Gunnar Sätterström
Fastighetsvärd
08-535 327 17
gunnar.satterstrom@husf.se

Inger Traav

Inger Traav
Förvaltningsassistent
08-535 326 32
inger.traav@husf.se

Tommy Östermark

Tommy Östermark
Fastighetsvärd
08-535 328 19
tommy.ostermark@husf.se

Publicerad:

Senast uppdaterad: